Terminarz trampkarzy starszych

TRAMPKARZ „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2021/2022

  1. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI
  2. OLIMPIA JABŁOŃ
  3. TYTAN WISZNICE
  4. WENUS OSZCZEPALIN
  5. TWIERDZA KOBYLANY

Kolejka 1 w dniach 04-09-2021/05-09-2021

1 Olimpia Jabłoń – pauzuje w kolejce ____-__-__
2 Dwernicki Stoczek Łukowski – Wenus Oszczepalin 2021-09-01 17:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  1:4
3 Twierdza Kobylany – Tytan Wisznice 2021-09-04 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  8:1

 

Kolejka 2 w dniach 11-09-2021/12-09-2021

4 Tytan Wisznice – pauzuje w kolejce ____-__-__
5 Wenus Oszczepalin – Twierdza Kobylany 2021-09-11 13:00 LKP Orkan Wojcieszków (Wojcieszków, Parkowa 1)  1:8
6 Olimpia Jabłoń – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-11-13 11:00 Jabłoń

 

Kolejka 3 w dniach 18-09-2021/19-09-2021

7 Dwernicki Stoczek Łukowski – pauzuje w kolejce ____-__-__
8 Twierdza Kobylany – Olimpia Jabłoń 2021-09-22 17:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  6:1
9 Tytan Wisznice – Wenus Oszczepalin PRZENIESIONY NA INNY TERMIN GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)

 

Kolejka 4 w dniach 25-09-2021/26-09-2021

10 Wenus Oszczepalin – pauzuje w kolejce ____-__-__
11 Olimpia Jabłoń – Tytan Wisznice 2021-09-25 15:00 Jabłoń
12 Dwernicki Stoczek Łukowski – Twierdza Kobylany 2021-09-25 15:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)

 

Kolejka 5 w dniach 02-10-2021/03-10-2021

13 Twierdza Kobylany – pauzuje w kolejce ____-__-__
14 Tytan Wisznice – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-10-02 13:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
15 Wenus Oszczepalin – Olimpia Jabłoń 2021-10-02 13:00 LKP Orkan Wojcieszków (Wojcieszków, Parkowa 1)

 

Kolejka 6 w dniach 09-10-2021/10-10-2021

16 Olimpia Jabłoń – pauzuje w kolejce ____-__-__
17 Wenus Oszczepalin – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-10-09 13:00 LKP Orkan Wojcieszków (Wojcieszków, Parkowa 1)
18 Tytan Wisznice – Twierdza Kobylany 2021-10-09 13:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)

 

Kolejka 7 w dniach 16-10-2021/17-10-2021

19 Tytan Wisznice – pauzuje w kolejce ____-__-__
20 Twierdza Kobylany – Wenus Oszczepalin 2021-10-16 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)
21 Dwernicki Stoczek Łukowski – Olimpia Jabłoń 2021-10-16 13:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)

 

Kolejka 8 w dniach 23-10-2021/24-10-2021

22 Dwernicki Stoczek Łukowski – pauzuje w kolejce ____-__-__
23 Olimpia Jabłoń – Twierdza Kobylany 2021-10-23 13:00 Jabłoń
24 Wenus Oszczepalin – Tytan Wisznice 2021-10-23 13:00 LKP Orkan Wojcieszków (Wojcieszków, Parkowa 1)

 

Kolejka 9 w dniach 30-10-2021/31-10-2021

25 Wenus Oszczepalin – pauzuje w kolejce ____-__-__
26 Tytan Wisznice – Olimpia Jabłoń 2021-10-30 13:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
27 Twierdza Kobylany – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-10-30 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)

 

Kolejka 10 w dniach 06-11-2021/07-11-2021

28 Twierdza Kobylany – pauzuje w kolejce ____-__-__
29 Dwernicki Stoczek Łukowski – Tytan Wisznice 2021-11-06 13:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)
30 Olimpia Jabłoń – Wenus Oszczepalin 2021-11-06 13:00 Jabłoń