TERMINARZ

KEEZA KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2021/2022

1. WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA

2. ABSOLWENT DOMASZEWNICA

3. WENUS OSZCZEPALIN

4. ORLĘTA II ŁUKÓW

5. START GÓZD

6. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI

7. POLESIE SEROKOMLA

8. ORKAN WOJCIESZKÓW

9. BÓR DĄBIE

10. OLIMPIA OKRZEJA

11. ORLĘTA-SPOMLEK II RADZYŃ PODLASKI

Kolejka 1 w dniach 22-08-2021

1Orlęta II Łuków– pauzuje w kolejce____-__-__   
2Polesie Serokomla– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski2021-08-2213:00GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20) 1:2
3Orkan Wojcieszków– Olimpia Okrzeja2021-11-0713:00Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1) 
4Start Gózd– Wenus Oszczepalin2021-08-2216:00KS Start Gózd (Zagoździe 5) 7:0
5Bór Dąbie– Absolwent Domaszewnica2021-08-2213:00LZS Bór Dąbie (Dąbie 102) 2:2
6Wóldom Wólka DomaszewskaDwernicki Stoczek Łukowski2021-08-2212:00Wólka Domaszewska 12 2:3

Kolejka 2 w dniach 29-08-2021

7Dwernicki Stoczek Łukowski– pauzuje w kolejce____-__-__   
8Absolwent Domaszewnica– Wóldom Wólka Domaszewska2021-08-2913:00WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21) 2:1
9Wenus Oszczepalin– Bór Dąbie2021-08-2916:00Mecz w Dąbiu 3:10
10Olimpia Okrzeja– Start Gózd2021-08-2913:00LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1) 3:1
11Polesie Serokomla– Orkan Wojcieszków2021-08-2917:00GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20) 5:0
12Orlęta II Łuków– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski2021-08-2916:00Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15) 0:7

Kolejka 3 w dniach 05-09-2021

13Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski– pauzuje w kolejce____-__-__   
14Orkan Wojcieszków– Orlęta II Łuków2021-09-0516:00Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1) 1:3
15Start Gózd– Polesie Serokomla2021-09-0516:00KS Start Gózd (Zagoździe 5) 1:0
16Bór Dąbie– Olimpia Okrzeja2021-09-0516:00LZS Bór Dąbie (Dąbie 102) 3:3
17Wóldom Wólka Domaszewska– Wenus Oszczepalin2021-09-0513:00Wólka Domaszewska 12 1:0
18Dwernicki Stoczek Łukowski– Absolwent Domaszewnica2021-09-0513:00LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1) 2:2

Kolejka 4 w dniach 12-09-2021

19Absolwent Domaszewnica– pauzuje w kolejce____-__-__   
20Wenus OszczepalinDwernicki Stoczek Łukowski2021-09-1216:00LKP Orkan Wojcieszków (Wojcieszków, Parkowa 1) 1:3
21Olimpia Okrzeja– Wóldom Wólka Domaszewska2021-09-1213:00LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1) 4:1
22Polesie Serokomla– Bór Dąbie2021-09-1216:00GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20) 2:2
23Orlęta II Łuków– Start Gózd2021-09-1216:00Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15) 3:2
24Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski– Orkan Wojcieszków2021-09-1211:00Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77) 3:0 walkower

Kolejka 5 w dniach 19-09-2021

25Orkan Wojcieszków– pauzuje w kolejce____-__-__   
26Start Gózd– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski2021-09-1916:00KS Start Gózd (Zagoździe 5) 2:4
27Bór Dąbie– Orlęta II Łuków2021-09-1916:00LZS Bór Dąbie (Dąbie 102) 3:3
28Wóldom Wólka Domaszewska– Polesie Serokomla2021-09-1916:00Wólka Domaszewska 12 1:2
29Dwernicki Stoczek Łukowski– Olimpia Okrzeja2021-09-1916:00LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1) 1:5
30Absolwent Domaszewnica– Wenus Oszczepalin2021-09-1916:00WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21) 3:0

Kolejka 6 w dniach 26-09-2021

31Wenus Oszczepalin– pauzuje w kolejce____-__-__   
32Olimpia Okrzeja– Absolwent Domaszewnica2021-09-2612:00LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)4:2 
33Polesie SerokomlaDwernicki Stoczek Łukowski2021-09-2615:00GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20) 1:1
34Orlęta II Łuków– Wóldom Wólka Domaszewska2021-09-2612:00Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15) 4:1
35Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski– Bór Dąbie2021-09-2611:00Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77) 0:1
36Orkan Wojcieszków– Start Gózd2021-09-2615:00Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1) 1:3

Kolejka 7 w dniach 03-10-2021

37Start Gózd– pauzuje w kolejce____-__-__   
38Bór Dąbie– Orkan Wojcieszków2021-10-0315:00LZS Bór Dąbie (Dąbie 102) 
39Wóldom Wólka Domaszewska– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski2021-10-0315:00Wólka Domaszewska 12 
40Dwernicki Stoczek Łukowski– Orlęta II Łuków2021-10-0315:00LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1) 
41Absolwent Domaszewnica– Polesie Serokomla2021-10-0315:00WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21) 
42Olimpia Okrzeja– Wenus Oszczepalin2021-10-0315:00LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1) 

Kolejka 8 w dniach 10-10-2021

43Olimpia Okrzeja– pauzuje w kolejce____-__-__   
44Polesie Serokomla– Wenus Oszczepalin2021-10-1015:00GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20) 
45Orlęta II Łuków– Absolwent Domaszewnica2021-10-1015:00Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15) 
46Orlęta-Spomlek II Radzyń PodlaskiDwernicki Stoczek Łukowski2021-10-1011:00Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77) 
47Orkan Wojcieszków– Wóldom Wólka Domaszewska2021-10-1015:00Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1) 
48Start Gózd– Bór Dąbie2021-10-1015:00KS Start Gózd (Zagoździe 5) 

Kolejka 9 w dniach 17-10-2021

49Bór Dąbie– pauzuje w kolejce____-__-__   
50Wóldom Wólka Domaszewska– Start Gózd2021-10-1714:00Wólka Domaszewska 12 
51Dwernicki Stoczek Łukowski– Orkan Wojcieszków2021-10-1714:00LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1) 
52Absolwent Domaszewnica– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski2021-10-1711:00WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21) 
53Wenus Oszczepalin– Orlęta II Łuków2021-10-1714:00LKP Orkan Wojcieszków (Wojcieszków, Parkowa 1) 
54Olimpia Okrzeja– Polesie Serokomla2021-10-1714:00LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1) 

Kolejka 10 w dniach 24-10-2021

55Polesie Serokomla– pauzuje w kolejce____-__-__   
56Orlęta II Łuków– Olimpia Okrzeja2021-10-2411:00Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15) 
57Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski– Wenus Oszczepalin2021-10-2411:00Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77) 
58Orkan Wojcieszków– Absolwent Domaszewnica2021-10-2414:00Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1) 
59Start GózdDwernicki Stoczek Łukowski2021-10-2414:00KS Start Gózd (Zagoździe 5) 
60Bór Dąbie– Wóldom Wólka Domaszewska2021-10-2414:00LZS Bór Dąbie (Dąbie 102) 

Kolejka 11 w dniach 31-10-2021

61Wóldom Wólka Domaszewska– pauzuje w kolejce____-__-__   
62Dwernicki Stoczek Łukowski– Bór Dąbie2021-10-3113:00LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1) 
63Absolwent Domaszewnica– Start Gózd2021-10-3111:00WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21) 
64Wenus Oszczepalin– Orkan Wojcieszków2021-10-3113:00LKP Orkan Wojcieszków (Wojcieszków, Parkowa 1) 
65Olimpia Okrzeja– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski2021-10-3113:00LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1) 
66Polesie Serokomla– Orlęta II Łuków2021-10-3113:00GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)