Terminarz grupy II klasy A BOZPN- runda jesienna sezon 2018/2019

Kolejka nr 1, data: 2018-08-26
MECZ WYNIK DATA
1 WKS Wólka Świątkowa Wenus Oszczepalin : 2018-08-26 16:00
2 Absolwent Domaszewnica Bór Dąbie : 2018-08-26 16:00
3 Start Gózd Dębowica : 2018-08-26 16:00
4 Sokół Krynka Łukowska Dwernicki Stoczek Łukowski : 2018-08-26 16:00
5 Polesie Serokomla KS AR-TIG Huta Dąbrowa : 2018-08-26 16:00
6 Orlęta Gołaszyn MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI : 2018-08-26 16:00
Kolejka nr 2, data: 2018-09-02
MECZ WYNIK DATA
7 Wenus Oszczepalin MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI : 2018-09-02 16:00
8 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Orlęta Gołaszyn : 2018-09-02 16:00
9 Dwernicki Stoczek Łukowski Polesie Serokomla : 2018-09-02 16:00
10 Dębowica Sokół Krynka Łukowska : 2018-09-02 16:00
11 Bór Dąbie Start Gózd : 2018-09-02 16:00
12 WKS Wólka Świątkowa Absolwent Domaszewnica : 2018-09-02 16:00
Kolejka nr 3, data: 2018-09-09
MECZ WYNIK DATA
13 Absolwent Domaszewnica Wenus Oszczepalin : 2018-09-09 16:00
14 Start Gózd WKS Wólka Świątkowa : 2018-09-09 16:00
15 Sokół Krynka Łukowska Bór Dąbie : 2018-09-09 16:00
16 Polesie Serokomla Dębowica : 2018-09-09 16:00
17 Orlęta Gołaszyn Dwernicki Stoczek Łukowski : 2018-09-09 16:00
18 MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI KS AR-TIG Huta Dąbrowa : 2018-09-09 16:00
Kolejka nr 4, data: 2018-09-16
MECZ WYNIK DATA
19 Wenus Oszczepalin KS AR-TIG Huta Dąbrowa : 2018-09-16 16:00
20 Dwernicki Stoczek Łukowski MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI : 2018-09-16 16:00
21 Dębowica Orlęta Gołaszyn : 2018-09-16 16:00
22 Bór Dąbie Polesie Serokomla : 2018-09-16 16:00
23 WKS Wólka Świątkowa Sokół Krynka Łukowska : 2018-09-16 16:00
24 Absolwent Domaszewnica Start Gózd : 2018-09-16 16:00
Kolejka nr 5, data: 2018-09-23
MECZ WYNIK DATA
25 Start Gózd Wenus Oszczepalin : 2018-09-23 15:00
26 Sokół Krynka Łukowska Absolwent Domaszewnica : 2018-09-23 15:00
27 Polesie Serokomla WKS Wólka Świątkowa : 2018-09-23 15:00
28 Orlęta Gołaszyn Bór Dąbie : 2018-09-23 15:00
29 MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI Dębowica : 2018-09-23 15:00
30 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Dwernicki Stoczek Łukowski : 2018-09-23 15:00
Kolejka nr 6, data: 2018-09-30
MECZ WYNIK DATA
31 Wenus Oszczepalin Dwernicki Stoczek Łukowski : 2018-09-30 15:00
32 Dębowica KS AR-TIG Huta Dąbrowa : 2018-09-30 15:00
33 Bór Dąbie MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI : 2018-09-30 15:00
34 WKS Wólka Świątkowa Orlęta Gołaszyn : 2018-09-30 15:00
35 Absolwent Domaszewnica Polesie Serokomla : 2018-09-30 15:00
36 Start Gózd Sokół Krynka Łukowska : 2018-09-30 15:00
Kolejka nr 7, data: 2018-10-07
MECZ WYNIK DATA
37 Sokół Krynka Łukowska Wenus Oszczepalin : 2018-10-07 14:00
38 Polesie Serokomla Start Gózd : 2018-10-07 14:00
39 Orlęta Gołaszyn Absolwent Domaszewnica : 2018-10-07 14:00
40 MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI WKS Wólka Świątkowa : 2018-10-07 14:00
41 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Bór Dąbie : 2018-10-07 14:00
42 Dwernicki Stoczek Łukowski Dębowica : 2018-10-07 14:00
Kolejka nr 8, data: 2018-10-14
MECZ WYNIK DATA
43 Wenus Oszczepalin Dębowica : 2018-10-14 14:00
44 Bór Dąbie Dwernicki Stoczek Łukowski : 2018-10-14 14:00
45 WKS Wólka Świątkowa KS AR-TIG Huta Dąbrowa : 2018-10-14 14:00
46 Absolwent Domaszewnica MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI : 2018-10-14 14:00
47 Start Gózd Orlęta Gołaszyn : 2018-10-14 14:00
48 Sokół Krynka Łukowska Polesie Serokomla : 2018-10-14 14:00
Kolejka nr 9, data: 2018-10-21
MECZ WYNIK DATA
49 Polesie Serokomla Wenus Oszczepalin : 2018-10-21 13:00
50 Orlęta Gołaszyn Sokół Krynka Łukowska : 2018-10-21 13:00
51 MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI Start Gózd : 2018-10-21 13:00
52 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Absolwent Domaszewnica : 2018-10-21 13:00
53 Dwernicki Stoczek Łukowski WKS Wólka Świątkowa : 2018-10-21 13:00
54 Dębowica Bór Dąbie : 2018-10-21 13:00
Kolejka nr 10, data: 2018-10-28
MECZ WYNIK DATA
55 Wenus Oszczepalin Bór Dąbie : 2018-10-28 13:00
56 WKS Wólka Świątkowa Dębowica : 2018-10-28 13:00
57 Absolwent Domaszewnica Dwernicki Stoczek Łukowski : 2018-10-28 13:00
58 Start Gózd KS AR-TIG Huta Dąbrowa : 2018-10-28 13:00
59 Sokół Krynka Łukowska MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI : 2018-10-28 13:00
60 Polesie Serokomla Orlęta Gołaszyn : 2018-10-28 13:00
Kolejka nr 11, data: 2018-11-04
MECZ WYNIK DATA
61 Orlęta Gołaszyn Wenus Oszczepalin : 2018-11-04 13:00
62 MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI Polesie Serokomla : 2018-11-04 13:00
63 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Sokół Krynka Łukowska : 2018-11-04 13:00
64 Dwernicki Stoczek Łukowski Start Gózd : 2018-11-04 13:00
65 Dębowica Absolwent Domaszewnica : 2018-11-04 13:00
66 Bór Dąbie WKS Wólka Świątkowa : 2018-11-04 13:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.