Terminarz ligi okręgowej młodzik starszy

TERMINARZ LIGI OKRĘGOWEJ MŁODZIK STARSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: D2 MŁODZIK STARSZY ROCZNIK 2006 GRUPA II

RUNDA JESIENNA SEZONU 2018/2019

Kolejka 1 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

1

Sokół Adamów

– DAF ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

2

ŁSR AMPLUS Łuków

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-08

10:00

3

Lesovia Trzebieszów

– Grom Kąkolewnica

2018-09-08

10:00

4

KS Kujawiak Stanin

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-08

10:00

Kolejka 2 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

5

DAF ŁUKÓW

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-15

10:00

6

Grom Kąkolewnica

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-15

10:00

7

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Lesovia Trzebieszów

2018-09-15

10:00

8

Sokół Adamów

– ŁSR AMPLUS Łuków

2018-09-15

10:00

Kolejka 3 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

9

ŁSR AMPLUS Łuków

– DAF ŁUKÓW

2018-09-22

10:00

10

Lesovia Trzebieszów

– Sokół Adamów

2018-09-22

10:00

11

KS Kujawiak Stanin

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-22

10:00

12

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Grom Kąkolewnica

2018-09-22

10:00

Kolejka 4 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

13

DAF ŁUKÓW

– Grom Kąkolewnica

2018-09-29

10:00

14

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-29

10:00

15

Sokół Adamów

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-29

10:00

16

ŁSR AMPLUS Łuków

– Lesovia Trzebieszów

2018-09-29

10:00

Kolejka 5 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

17

Lesovia Trzebieszów

– DAF ŁUKÓW

2018-10-06

10:00

18

KS Kujawiak Stanin

– ŁSR AMPLUS Łuków

2018-10-06

10:00

19

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Sokół Adamów

2018-10-06

10:00

20

Grom Kąkolewnica

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-10-06

10:00

Kolejka 6 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

21

DAF ŁUKÓW

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-10-13

10:00

22

Sokół Adamów

– Grom Kąkolewnica

2018-10-13

10:00

23

ŁSR AMPLUS Łuków

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-10-13

10:00

24

Lesovia Trzebieszów

– KS Kujawiak Stanin

2018-10-13

10:00

Kolejka 7 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

25

KS Kujawiak Stanin

– DAF ŁUKÓW

2018-10-20

10:00

26

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Lesovia Trzebieszów

2018-10-20

10:00

27

Grom Kąkolewnica

– ŁSR AMPLUS Łuków

2018-10-20

10:00

28

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Sokół Adamów

2018-10-20

10:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.