Terminarz orlików

ORLIK STARSZY

 E1 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA WIOSENNA 2020/2021

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: JEDYNKA TERESPOL, TWIERDZA KOBYLANY, LUTNIA PISZCZAC, RED SIELCZYK, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, VICTORIA PARCZEW, AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, GROM KĄKOLEWNICA, KUJAWIAK STANIN, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, AMPLUS ŁUKÓW, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI, KRZNA I RZECZYCA, KRZNA II RZECZYCA, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW.

I.                 TURNIEJ: 24.04.2021 r. GODZINA 10:00
A.     JEDYNKA, TWIERDZA, LUTNIA, RED SIELCZYK, LOBOS – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOLJEDYNKA-TWIERDZA, LUTNIA-RED SIELCZYK, JEDYNKA-LOBOS, TWIERDZA-LUTNIA, RED SIELCZYK-LOBOS, JEDYNKA-LUTNIA, TWIERDZA-RED SIELCZYK, LUTNIA-LOBOS, JEDYNKA-RED SIELCZYK, TWIERDZA-LOBOS
B.     ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, HURAGAN, KRZNA I, KRZNA II, GROM – GOSPODARZ ORLĘTA RADZYŃ PODLASKIORLĘTA RADZYŃ-HURAGAN, KRZNA I-KRZNA II, ORLĘTA RADZYŃ-GROM, HURAGAN-KRZNA I, KRZNA II-GROM, ORLĘTA RADZYŃ-KRZNA I, HURAGAN-KRZNA II, KRZNA I-GROM, ORLĘTA RADZYŃ-KRZNA II, HURAGAN-GROM
C.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS, DWERNICKI, KUJAWIAK – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓW „Górka” przy ul. Warszawskiej 15
ORLĘTA I ŁUKÓW-ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS-DWERNICKI, ORLĘTA I ŁUKÓW-KUJAWIAK, ORLĘTA II ŁUKÓW-AMPLUS, DWERNICKI-KUJAWIAK, ORLĘTA I ŁUKÓW-AMPLUS, ORLĘTA II ŁUKÓW-DWERNICKI, AMPLUS-KUJAWIAK, ORLĘTA I ŁUKÓW-DWERNICKI, ORLĘTA II ŁUKÓW-KUJAWIAK
D.     VICTORIA, CHAMPION, DWÓJKA I, DWÓJKA II, TOP-54 – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEWVICTORIA-CHAMPION, DWÓJKA I-DWÓJKA II, VICTORIA-TOP-54, CHAMPION-DWÓJKA I, DWÓJKA II-TOP-54, VICTORIA-DWÓJKA I, CHAMPION-DWÓJKA II, DWÓJKA I-TOP-54, VICTORIA-DWÓJKA II, CHAMPION-TOP-54
II.               TURNIEJ: 08.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     DWÓJKA I, DWÓJKA II, AMPLUS, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW – GOSPODARZ DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKIDWÓJKA I-DWÓJKA II, AMPLUS-ORLĘTA I, DWÓJKA I-ORLĘTA II, DWÓJKA II-AMPLUS, ORLĘTA I-ORLĘTA II, DWÓJKA I- AMPLUS, DWÓJKA II-ORLĘTA I, AMPLUS-ORLĘTA II, DWÓJKA I-ORLĘTA I, DWÓJKA II-ORLĘTA II
B.     DWERNICKI, ORLĘTA RADZYŃ, KRZNA I, KRZNA II, VICTORIA – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – 01.05.2021 r godzina 10:00
DWERNICKI-ORLĘTA RADZYŃ, KRZNA I-KRZNA II, DWERNICKI-VICTORIA, ORLĘTA RADZYŃ-KRZNA I, KRZNA II-VICTORIA, DWERNICKI-KRZNA I, ORLĘTA RADZYŃ-KRZNA II, KRZNA I-VICTORIA, DWERNICKI-KRZNA II, ORLĘTA RADZYŃ-VICTORIA
C.     CHAMPION, GROM, LOBOS, LUTNIA, HURAGAN – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKACHAMPION-GROM, LOBOS-LUTNIA, CHAMPION-HURAGAN, GROM-LOBOS, LUTNIA-HURAGAN, CHAMPION-LOBOS, GROM-LUTNIA, LOBOS-HURAGAN, CHAMPION-LUTNIA, GROM-HURAGAN
D.     KUJAWIAK, JEDYNKA, TWIERDZA, RED SIELCZYK, TOP-54 – GOSPODARZ KUJAWIAK STANINKUJAWIAK-JEDYNKA, TWIERDZA-RED SIELCZYK, KUJAWIAK-TOP-54, JEDYNKA-TWIERDZA, RED SIELCZYK-TOP-54, KUJAWIAK-TWIERDZA, JEDYNKA-RED SIELCZYK, TWIERDZA-TOP-54, KUJAWIAK-RED SIELCZYK, JEDYNKA-TOP-54
III.              TURNIEJ: 15.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     TWIERDZA, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, DWERNICKI, AMPLUS – GOSPODARZ TWIERDZA KOBYLANYTWIERDZA-ORLĘTA I, ORLĘTA II-DWERNICKI, TWIERDZA-AMPLUS, ORLĘTA I-ORLĘTA II, DWERNICKI-AMPLUS, TWIERDZA-ORLĘTA II, ORLĘTA I-DWERNICKI, ORLĘTA II-AMPLUS, TWIERDZA-DWERNICKI, ORLĘTA I-AMPLUS
B.     LOBOS, DWÓJKA I, DWÓJKA II, TOP-54, GROM – GOSPODARZ FA LOBOS BIAŁA PODLASKA – godzina 14:00
LOBOS-DWÓJKA I, DWÓJKA II-TOP-54, LOBOS-GROM, DWÓJKA I-DWÓJKA II, TOP-54-GROM, LOBOS-DWÓJKA II, DWÓJKA I-TOP-54, DWÓJKA II-GROM, LOBOS-TOP-54, DWÓJKA I-GROM
C.     KRZNA I, KRZNA II, KUJAWIAK, VICTORIA, HURAGAN – GOSPODARZ KRZNA RZECZYCAKRZNA I-KRZNA II, KUJAWIAK-VICTORIA, KRZNA I-HURAGAN, KRZNA II-KUJAWIAK, VICTORIA-HURAGAN, KRZNA I-KUJAWIAK, KRZNA II-VICTORIA, KUJAWIAK-HURAGAN, KRZNA I-VICTORIA, KRZNA II-HURAGAN
D.     LUTNIA, JEDYNKA, RED SIELCZYK, ORLĘTA RADZYŃ, CHAMPION – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZACLUTNIA-JEDYNKA, RED SIELCZYK-ORLĘTA RADZYŃ, LUTNIA-CHAMPION, JEDYNKA-RED SIELCZYK, ORLĘTA RADZYŃ-CHAMPION, LUTNIA-RED SIELCZYK, JEDYNKA-ORLĘTA RADZYŃ, RED SIELCZYK-CHAMPION, LUTNIA-ORLĘTA RADZYŃ, JEDYNKA-CHAMPION
IV.             TURNIEJ: 22.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     HURAGAN, DWÓJKA I, DWÓJKA II, JEDYNKA, VICTORIA – GOSPODARZ HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKIHURAGAN-DWÓJKA I, DWÓJKA II-JEDYNKA, HURAGAN-VICTORIA, DWÓJKA I-DWÓJKA II, JEDYNKA-VICTORIA, HURAGAN-DWÓJKA II, DWÓJKA I-JEDYNKA, DWÓJKA II-VICTORIA, HURAGAN-JEDYNKA, DWÓJKA II-VICTORIA
B.     TOP-54, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, TWIERDZA, CHAMPION – GOSPODARZ AP TOP-54 BIAŁA PODLASKATOP-54-ORLĘTA I, ORLĘTA II-TWIERDZA, TOP-54-CHAMPION, ORLĘTA I-ORLĘTA II, TWIERDZA-CHAMPION, TOP-54-ORLĘTA II, ORLĘTA I-TWIERDZA, ORLĘTA II-CHAMPION, TOP-54-TWIERDZA, ORLĘTA I-CHAMPION
C.     RED SIELCZYK, KRZNA I, KRZNA II, ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS – GOSPODARZ RED SIELCZYKRED SIELCZYK-KRZNA I, KRZNA II-ORLĘTA RADZYŃ, RED SIELCZYK-AMPLUS, KRZNA I-KRZNA II, ORLĘTA RADZYŃ-AMPLUS, RED SIELCZYK-KRZNA II, KRZNA I-ORLĘTA RADZYŃ, KRZNA II-AMPLUS, RED SIELCZYK-ORLĘTA RADZYŃ, KRZNA I-AMPLUS
D.     GROM, DWERNICKI, KUJAWIAK, LOBOS, LUTNIA – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICAGROM-DWERNICKI, KUJAWIAK-LOBOS, GROM-LUTNIA, DWERNICKI-KUJAWIAK, LOBOS-LUTNIA, GROM-KUJAWIAK, DWERNICKI-LOBOS, KUJAWIAK-LUTNIA, GROM-LOBOS, DWERNICKI-LUTNIA
V.               TURNIEJ: 29.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, KRZNA I, KRZNA II, GROM – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓW Wembley przy ul. Warszawskiej 15.
ORLĘTA I-ORLĘTA II, KRZNA I-KRZNA II, ORLĘTA I-GROM, ORLĘTA II-KRZNA I, KRZNA II-GROM, ORLĘTA I-KRZNA I, ORLĘTA II-KRZNA II, KRZNA I-GROM, ORLĘTA I-KRZNA II, ORLĘTA II-GROM
B.     DWERNICKI, HURAGAN, TWIERDZA, CHAMPION,, KUJAWIAK – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKIDWERNICKI-HURAGAN, TWIERDZA-CHAMPION, DWERNICKI-KUJAWIAK, HURAGAN-TWIERDZA, CHAMPION-KUJAWIAK, DWERNICKI-TWIERDZA, HURAGAN-CHAMPION, TWIERDZA-KUJAWIAK, DWERNICKI-CHAMPION, HURAGAN-KUJAWIAK
C.     LUTNIA, DWÓJKA I, DWÓJKA II, VICTORIA, LOBOS – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZACLUTNIA-DWÓJKA I, DWÓJKA II-VICTORIA, LUTNIA-LOBOS, DWÓJKA I-DWÓJKA II, VICTORIA-LOBOS, LUTNIA-DWÓJKA II, DWÓJKA I-VICTORIA, DWÓJKA II-LOBOS, LUTNIA-VICTORIA, DWÓJKA I-LOBOS
D.     JEDYNKA, ORLĘTA RADZYŃ, RED SIELCZYK, AMPLUS, TOP-54 – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOL godzina 14:00
JEDYNKA-ORLĘTA RADZYŃ, RED SIELCZYK-AMPLUS, JEDYNKA-TOP-54, ORLĘTA RADZYŃ-RED SIELCZYK, AMPLUS-TOP-54, JEDYNKA-RED SIELCZYK, ORLĘTA RADZYŃ-AMPLUS, RED SIELCZYK-TOP-54, JEDYNKA-AMPLUS, ORLĘTA RADZYŃ-TOP-54
VI.             TURNIEJ: 12.06.2021 r. GODZINA 10:00
A.     GROM, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, DWÓJKA I, DWÓJKA II – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICAGROM-ORLĘTA I, ORLĘTA II-DWÓJKA I, GROM-DWÓJKA II, ORLĘTA I-ORLĘTA II, DWÓJKA I-DWÓJKA II, GROM-ORLĘTA II, ORLĘTA I-DWÓJKA I, ORLĘTA II-DWÓJKA II, GROM-DWÓJKA I, ORLĘTA I-DWÓJKA II
B.     CHAMPION, JEDYNKA, HURAGAN, TWIERDZA, TOP-54 – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKACHAMPION-JEDYNKA, HURAGAN-TWIERDZA, CHAMPION-TOP-54, JEDYNKA-HURAGAN, TWIERDZA-TOP-54, CHAMPION-HURAGAN, JEDYNKA-TWIERDZA, HURAGAN-TOP-54, CHAMPION-TWIERDZA, JEDYNKA-TOP-54
C.     VICTORIA, ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS, LUTNIA, RED SIELCZYK – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEWVICTORIA-ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS-LUTNIA, VICTORIA-RED SIELCZYK, ORLĘTA RADZYŃ-AMPLUS, LUTNIA-RED SIELCZYK, VICTORIA-AMPLUS, ORLĘTA RADZYŃ-LUTNIA, AMPLUS-RED SIELCZYK, VICTORIA-LUTNIA, ORLĘTA RADZYŃ-RED SIELCZYK
D.     KUJAWIAK, DWERNICKI, KRZNA I, KRZNA II, LOBOS – GOSPODARZ KUJAWIAK STANINKUJAWIAK-DWERNICKI, KRZNA I-KRZNA II, KUJAWIAK-LOBOS, DWERNICKI-KRZNA I, KRZNA II-LOBOS, KUJAWIAK-KRZNA I, DWERNICKI-KRZNA II, KRZNA I-LOBOS, KUJAWIAK-KRZNA II, DWERNICKI-LOBOS
VII.            PIKNIK PIŁKARSKI Z OKAZJI „DNIA DZIECKA” POD PATRONATEM PREZESA LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ 19.06.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI – 4 GRUPY, 4 BOISKA, 20 ZESPOŁÓW – ODDZIAŁ TERENOWY BIAŁA PODLASKA. BEZ KLASYFIKACJI (BEZ WYNIKÓW I BEZ TABEL). CZAS GRY x12. GWARANTOWANE 8 MECZÓW. DYPLOMY I PUCHARY ZA UDZIAŁ DLA KAŻDEGO ZESPOŁU, STATUETKI I DYPLOMY + NAGRODY RZECZOWE DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW Z KAŻDEGO ZESPOŁU.

ŁSR AMPLUS Łuków rozgrywa swoje mecze jako gospodarz przy ul. Browarnej w Łukowie

LOBOS Biała Podlaska rozgrywa swoje mecze jako gospodarz Orlik przy ul. Leszczynowej w Białej Podlaskiej

ORLIK E1

WYMIARY – 50/56 – 26/30 (DOPUSZCZALNE BOISKO ORLIK)

BRAMKI – 2X5

LICZBA ZAWODNIKÓW – 7 NA BOISKU (1+6), ZMIANY POWROTNE GRA 7X7

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.