Terminarz rundy jesiennej grupy II klasy A BOZPN

Klasa A grupa II

BIAŁA PODLASKA: KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

1. WÓLDOM-JETRO WÓLKA DOMASZEWSKA

2. ABSOLWENT DOMASZEWNICA

3. WENUS OSZCZEPALIN

4. ULKS DĘBOWICA

5. START GÓZD

6. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI

7. POLESIE SEROKOMLA

8. AR-TIG HUTA DĄBROWA

9. ORLĘTA GOŁASZYN

10. WKS WÓLKA ŚWIĄTKOWA – wycofała się z rozgrywek

11. OLIMPIA OKRZEJA

12. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

Klub KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska wszystkie mecze gra na wyjeździe

Kolejka 1 w dniach 25-08-2019

1 Absolwent Domaszewnica Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-08-25 16:00
2 Wenus Oszczepalin – Dębowica 2019-08-25 13:00
3 Start Gózd Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-08-25 16:00
4 Polesie Serokomla – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-08-25 14:00
5 Orlęta Gołaszyn termin wolny
6 Olimpia Okrzeja – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-08-25 16:00

Kolejka 2 w dniach 01-09-2019

7 Absolwent Domaszewnica – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-09-01 16:00
8 termin wolny – Olimpia Okrzeja
9 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Orlęta Gołaszyn 2019-08-31 16:30
10 Dwernicki Stoczek Łukowski – Polesie Serokomla 2019-09-01 16:00
11 Dębowica – Start Gózd 2019-09-01 16:00
12 Wenus Oszczepalin Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-01 16:00

Kolejka 3 w dniach 08-09-2019

13 Wenus Oszczepalin – Absolwent Domaszewnica 2019-09-08 16:00
14 Start Gózd – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-08 16:00
15 Polesie Serokomla – Dębowica 2019-09-08 16:00
16 Orlęta Gołaszyn Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-09-08 16:00
17 Olimpia Okrzeja – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-09-08 16:00
18 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI termin wolny

Kolejka 4 w dniach 15-09-2019

19 Absolwent Domaszewnica termin wolny
20 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-09-15 16:00
21 Dwernicki Stoczek Łukowski – Olimpia Okrzeja 2019-09-15 16:00
22 Dębowica – Orlęta Gołaszyn 2019-09-15 16:00
23 Polesie Serokomla Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-15 16:00
24 Wenus Oszczepalin – Start Gózd 2019-09-15 16:00

Kolejka 5 w dniach 22-09-2019

25 Start Gózd – Absolwent Domaszewnica 2019-09-22 15:00
26 Polesie Serokomla – Wenus Oszczepalin 2019-09-22 15:00
27 Orlęta Gołaszyn – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-22 15:00
28 Olimpia Okrzeja – Dębowica 2019-09-22 15:00
29 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-09-22 15:00
30 termin wolny – KS AR-TIG Huta Dąbrowa

Kolejka 6 w dniach 29-09-2019

31 Absolwent Domaszewnica – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-09-29 15:00
32 Dwernicki Stoczek Łukowski termin wolny
33 Dębowica – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-09-29 15:00
34 Olimpia Okrzeja Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-29 15:00
35 Wenus Oszczepalin – Orlęta Gołaszyn 2019-09-29 15:00
36 Start Gózd – Polesie Serokomla 2019-09-29 15:00

Kolejka 7 w dniach 06-10-2019

37 Polesie Serokomla – Absolwent Domaszewnica 2019-10-06 14:00
38 Orlęta Gołaszyn – Start Gózd 2019-10-06 14:00
39 Olimpia Okrzeja – Wenus Oszczepalin 2019-10-06 14:00
40 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-10-06 14:00
41 termin wolny – Dębowica
42 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-10-06 14:00

Kolejka 8 w dniach 13-10-2019

43 Absolwent Domaszewnica Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-10-13 14:00
44 Dębowica – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-10-13 14:00
45 termin wolny Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska
46 Wenus Oszczepalin – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-10-13 14:00
47 Start Gózd – Olimpia Okrzeja 2019-10-13 14:00
48 Polesie Serokomla – Orlęta Gołaszyn 2019-10-13 14:00

Kolejka 9 w dniach 20-10-2019

49 Orlęta Gołaszyn – Absolwent Domaszewnica 2019-10-20 13:00
50 Olimpia Okrzeja – Polesie Serokomla 2019-10-20 13:00
51 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Start Gózd 2019-10-20 13:00
52 termin wolny – Wenus Oszczepalin
53 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-10-20 13:00
54 Dwernicki Stoczek Łukowski – Dębowica 2019-10-20 13:00

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019

55 Absolwent Domaszewnica – Dębowica 2019-10-27 13:00
56 Dwernicki Stoczek Łukowski Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-10-27 13:00
57 Wenus Oszczepalin – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-10-27 13:00
58 Start Gózd termin wolny
59 Polesie Serokomla – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-10-27 13:00
60 Orlęta Gołaszyn – Olimpia Okrzeja 2019-10-27 13:00

Kolejka 11 w dniach 03-11-2019

61 Olimpia Okrzeja – Absolwent Domaszewnica 2019-11-03 13:00
62 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Orlęta Gołaszyn 2019-11-03 13:00
63 termin wolny – Polesie Serokomla
64 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Start Gózd 2019-11-03 13:00
65 Dwernicki Stoczek Łukowski – Wenus Oszczepalin 2019-11-03 13:00
66 Dębowica – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-11-03 13:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.