Terminarz żaków

ŻAK STARSZY

F1 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA WIOSENNA 2020/2021

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: JEDYNKA TERESPOL, LUTNIA PISZCZAC, AP TOP-54 I  BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, VICTORIA PARCZEW, UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PIŁKARSKI, UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, GROM KĄKOLEWNICA, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, LKS MILANÓW, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI.

I.                 TURNIEJ: 24.04.2021 r. GODZINA 10:00
A.     JEDYNKA TERESPOL, LUTNIA PISZCZAC, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOL – godzina 14:00
JEDYNKA-LUTNIA, TOP I-TOP II, JEDYNKA-TOP I, LUTNIA-TOP II, LUTNIA-TOP I, JEDYNKA-TOP II
B.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓWORLĘTA I-ORLĘTA II, AMPLUS I-AMPLUS II, ORLĘTA I-DWERNICKI, ORLĘTA II-AMPLUS I, AMPLUS II-DWERNICKI, ORLĘTA I-AMPLUS I, ORLĘTA II-AMPLUS II, AMPLUS I-DWERNICKI, ORLĘTA I-AMPLUS II, ORLĘTA II-DWERNICKI
C.     VICTORIA PARCZEW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEWVICTORIA-DWÓJKA I, DWÓJKA II-GROM, VICTORIA-DWÓJKA II, DWÓJKA I-GROM, DWÓJKA I-DWÓJKA II, VICTORIA-GROM
D.     CHAMPION BIAŁA PODLASKA, LKS MILANÓW, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKACHAMPION-MILANÓW, LOBOS-ORLĘTA RADZYŃ, CHAMPION-LOBOS, MILANÓW-RADZYŃ PODLASKI, MILANÓW-LOBOS, CHAMPION-ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI
II.               TURNIEJ: 08.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     LUTNIA PISZCZAC, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZACLUTNIA-CHAMPION, ORLĘTA I-ORLĘTA II, LUTNIA-ORLĘTA II, CHAMPION-ORLĘTA I, LUTNIA-ORLĘTA I, CHAMPION-ORLĘTA II
B.     AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ AP TOP-54 BIAŁA PODLASKATOP I-TOP II, JEDYNKA-VICTORIA, TOP I-JEDYNKA, TOP II-VICTORIA, TOP I-VICTORIA, TOP II-JEDYNKA
C.     AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW – GODZINA 12:00
AMPLUS I-AMPLUS II, ORLĘTA RADZYŃ-GROM, AMPLUS I-ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS II-GROM, AMPLUS I-GROM, AMPLUS II-ORLĘTA RADZYŃ
D.     DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, LKS MILANÓW – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKIDWERNICKI-LOBOS, DWÓJKA I-DWÓJKA II, DWERNICKI-MILANÓW, LOBOS-DWÓJKA I, DWÓJKA II-MILANÓW, DWERNICKI-DWÓJKA I, LOBOS-DWÓJKA II, DWÓJKA I-MILANÓW, DWERNICKI-DWÓJKA II, LOBOS-MILANÓW
III.              TURNIEJ: 15.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓWORLĘTA I-ORLĘTA II, DWÓJKA I-DWÓJKA II, ORLĘTA I-DWÓJKA I, ORLĘTA II-DWÓJKA II, ORLĘTA I-DWÓJKA II, ORLĘTA II-DWÓJKA I
B.     FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ FA LOBOS BIAŁA PODLASKALOBOS-AMPLUS I, AMPLUS II-ORLĘTA RADZYŃ, LOBOS-AMPLUS II, AMPLUS I-ORLĘTA RADZYŃ, LOBOS-ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS I-AMPLUS II
C.     LKS MILANÓW, GROM KĄKOLEWNICA, JEDYNKA TERESPOL, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – GOSPODARZ LKS MILANÓWMILANÓW-GROM, JEDYNKA-DWERNICKI, MILANÓW-JEDYNKA, GROM-DWERNICKI, MILANÓW-DWERNICKI, GROM-JEDYNKA
D.     VICTORIA PARCZEW, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEWVICTORIA-TOP I, TOP II-LUTNIA, VICTORIA-CHAMPION, TOP I-TOP II, LUTNIA-CHAMPION, VICTORIA-TOP II, TOP I-LUTNIA, TOP II-CHAMPION, VICTORIA-LUTNIA, TOP-I-CHAMPION
IV.             TURNIEJ: 22.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     GROM KĄKOLEWNICA, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICAGROM-LOBOS, JEDYNKA-DWERNICKI, GROM-JEDYNKA, LOBOS-DWERNICKI, GROM-DWERNICKI, LOBOS-JEDYNKA
B.     DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKIDWÓJKA I-DWÓJKA II, CHAMPION-VICTORIA, DWÓJKA I-CHAMPION, DWÓJKA II-VICTORIA, DWÓJKA I-VICTORIA, DWÓJKA II CHAMPION
C.     ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, LKS MILANÓW – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKIORLĘTA RADZYŃ-ORLĘTA I, ORLĘTA II-MILANÓW, ORLĘTA RADZYŃ-ORLĘTA II, ORLĘTA I-MILANÓW, ORLĘTA RADZYŃ-MILANÓW, ORLĘTA I-ORLĘTA II
D.     AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, LUTNIA PISZCZAC – GOSPODARZ AP TOP-54 BIAŁA PODLASKATOP I-TOP II, AMPLUS I-AMPLUS II, TOP I-LUTNIA, TOP II-AMPLUS I, AMPLUS II-LUTNIA, TOP I-AMPLUS I, TOP II-AMPLUS II, AMPLUS I-LUTNIA, TOP I-AMPLUS II, TOP II-LUTNIA
V.               TURNIEJ: 29.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW – GODZINA 11:30
AMPLUS I-AMPLUS II, DWERNICKI-GROM, AMPLUS I-DWERNICKI, AMPLUS II-GROM, AMPLUS I-GROM, AMPLUS II-DWERNICKI
B.     DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, JEDYNKA TERESPOL, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKIDWÓJKA I-DWÓJKA II, JEDYNKA-CHAMPION, DWÓJKA I-JEDYNKA, DWÓJKA II-CHAMPION, DWÓJKA I-CHAMPION, DWÓJKA II-JEDYNKA
C.     LKS MILANÓW, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ LKS MILANÓWMILANÓW-ORLĘTA I, ORLĘTA II-ORLĘTA RADZYŃ, MILANÓW-ORLĘTA II, ORLĘTA I-ORLĘTA RADZYŃ, MILANÓW-ORLĘTA RADZYŃ, ORLĘTA I-ORLĘTA II
D.     FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ FA LOBOS BIAŁA PODLASKALOBOS-TOP I, TOP II-LUTNIA, LOBOS-VICTORIA, TOP I-TOP II, LUTNIA-VICTORIA, LOBOS-TOP II, TOP I-LUTNIA, TOP II-VICTORIA, LOBOS-LUTNIA, TOP I-VICTORIA
VI.             TURNIEJ: 05.06.2021 r.  GODZINA 10:00
A.     LUTNIA PISZCZAC, JEDYNKA TERESPOL, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZACLUTNIA-JEDYNKA, TOP I-TOP II, LUTNIA-TOP I, JEDYNKA-TOP II, LUTNIA-TOP II, JEDYNKA-TOP I
B.     DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKIDWERNICKI-ORLĘTA I, ORLĘTA II-AMPLUS I, DWENICKI-AMPLUS II, ORLĘTA I-ORLĘTA II, AMPLUS I-AMPLUS II, DWERNICKI-ORLĘTA II, ORLĘTA I-AMPLUS I, ORLĘTA II-AMPLUS II, DWERNICKI-AMPLUS I, ORLĘTA I-AMPLUS II
C.     GROM KĄKOLEWNICA, VICTORIA PARCZEW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICAGROM-VICTORIA, DWÓJKA I-DWÓJKA II, GROM-DWÓJKA I, VICTORIA-DWÓJKA II, GROM-DWÓJKA II, VICTORIA-DWÓJKA I
D.     ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, LKS MILANÓW, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKIORLĘTA RADZYŃ-LOBOS, MILANÓW-CHAMPION, ORLĘTA RADZYŃ-MILANÓW, LOBOS-CHAMPION, ORLĘTA RADZYŃ-CHAMPION, LOBOS-MILANÓW
VII.            PIKNIK PIŁKARSKI Z OKAZJI „DNIA DZIECKA” POD PATRONATEM PREZESA LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ 12.06.2021 r. ŁUKÓW – 4 GRUPY, 4 BOISKA, 17 ZESPOŁÓW – ODDZIAŁ TERENOWY BIAŁA PODLASKA. BEZ KLASYFIKACJI (BEZ WYNIKÓW I BEZ TABEL). CZAS GRY x12. GWARANTOWANE 8 MECZÓW. DYPLOMY I PUCHARY ZA UDZIAŁ DLA KAŻDEGO ZESPOŁU, STATUETKI I DYPLOMY + NAGRODY RZECZOWE DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW Z KAŻDEGO ZESPOŁU.

Klub  ŁKS Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa swoje mecze na boisku ul. Browarna w Łukowie

Klub AMPLUS Łuków jako gospodarz rozgrywa swoje mecze na boisku ul. Browarna w Łukowie

Klub FA Lobos Biała Podlaska rozgrywa swoje mecze jako gospodarz Orlik przy ul. Leszczynowej w Białej Podlaskiej